बिहिबार, साउन २६, २०७९

फेरि बढ्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य, प्रेट्रोल प्रतिलिटर १६०, एलपी ग्यास प्रतिसिलिन्डर १६ सय

काठमाडौं चैत २३,
नेपाल आयल निगमले रसिया युक्रेनमा जारी युद्ध संगै अन्र्तराष्ट्रि स्तरमा पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य उच्चच रहेको जनाउ सहित नेपाली बजारमा पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य फेरि बढाएको छ । बढ्दो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य अनुरुप प्रेट्रोल प्रतिलिटर १६० रुपैयाँ पुगेको छ भने डिजेल र मट्टितेलको मूल्य पनि प्रतिलिटर १४३ रुपैयाँ पुगेको छ।

त्यस्तै निगमले हवाइ इन्धन [आन्तरिक] को प्रतिलिटर ५ रुपैयाँले बढाई १५६ रुपैयाँ पुर्याएको छ भने हवाइ इन्धन [अन्तर्राष्ट्रिय] तर्फ अमेरिकी डलर ५० ले वृद्धि गरी प्रतिकिलोलिटर १ हजार ५ सय ४५ कायम गरेको छ ।त्यस्तै खाना पकाउने एलपी ग्यासको मूल्य पनि १६ सय प्रतिसिलिन्डर कायम गरेका छा ।

 

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

April 2022
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031