बिहिबार, बैशाख ६, २०८१

प्रमको सरकारी निवास वालुवाटारमा सत्ता गठबन्धनको बैठक बस्दै

काठमाडौ फागुन १५ ,
अमेरिकी आर्थिक सहायता मिलिनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन एमसीसी परियोजनका सम्बन्धमा छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको बैठक पनि बस्दै गरेको बुझिएको छ ।

एमसीसी सम्झौताका कारण सत्ता गठबन्धनमानै समस्या चुलिएपछि शनिवार प्रम देउवा संग भएको दुवै दलका शीर्ष नेताको बैठक पछि आइतबारकै बैठकबाट एमसीसी अनुमोदन गर्न साथ दिने र जारी गठबन्धनलाइ कायम राख्नु पर्ने विषयमा भएको अलिखित सहमति अनुरुप सत्ता घटक माओवादी केन्द्रको बैठकले व्याख्यात्मक विश्लेषणसहित अमेरिकी सहयोग परियोजना मिलिनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन [एससीसी] लाई पारित गर्ने निर्णय गरेको छ भने नेकपा एसले पनि सोहि मुताविको मानसिकता बनाएको बुझिएको छ।

सत्ता गठबन्धनमा एमसीसी बारेको विवादित बुँदामा ब्याख्यात्मक विश्लेषण भएको छ । सो बुँदा माओवादीले पनि अनुमोदन गरेसँगै अब गठबन्धनमा एमसीसी बारेको विवाद मिलेको दावी सहित स्रोतले अवको पिरिएडमा लगभग उक्त सम्झौता पारित हुने संभावना बढेको जनाएको छ।

 

 

 

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2022
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031