सोमवार, बैशाख ३, २०८१

अमेरिकालाइ हिंसा भड्काउने विचार किमार्थ स्वीकार्य हुन सक्दैन : अमेरिकी दूतावास

काठमाडौं फागुन ६,

काठमाडौंस्थित अमेरिकी दूतावासले एमसीसी सम्झौतालाइ लिएर नेपालमा पछिल्लो समय भइरहेको गतिविधी लक्षित हुँदै हामी वाक स्वतन्त्रता र तथ्यमा आधारित खुला बहसको बलियो समर्थक भएको र एमसीसीको बिषयमा पनि हाम्रो धारणा अविचलित रहेको भन्दै एमसीसीलाई लिएर हिंसा भड्काउने विचारलाइ अमेरिकालाइ किमार्थ स्वीकार्य नभएको बताएको छ ।

राजधानीको महाराजगंजस्थित अमेरिकी दूतावासको आधिकारिक फेसबुक पेजमार्फत शुक्रबार अपरान्ह आफ्नो धारणा सार्वजनिक गर्दै अमेरिकाले एमसीसीका विषयलाई लिएर आफ्नो विचार व्यक्त गर्न पाउनु लोकतन्त्रको अन्तरनिहित विषयवस्तु हो र सबैलाई आफ्नो धारणा शान्तिपूर्वक राख्न छुट हुनुपर्छ। हिंसा भड्काउने किसिमका विचारहरू स्वीकार्य हुन नसक्ने बताएकोछ ।

त्यस्तै हामी वाक स्वतन्त्रता र तथ्यमा आधारित खुला बहसको बलियो समर्थक हौं, एमसीसीको बिषयमा पनि हाम्रो धारणा त्यही भएको जिकिर गरेको छ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2022
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031