शुक्रबार, बैशाख ७, २०८१

प्रधानमन्त्री देउवा आइसोलेशनमा

नेता श्रेष्ठलाइ पनि कोभिड संक्रमण

काठमाडौं २४ पुस,
प्रधानमन्त्री तथा नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा पनि आइसोलेशनमा बसेका छन् । देउवा शनिबारदेखि आइसोलेशनमा बसेको उनको सचिवालयले जनाएको हो ।

यसअघि नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डलाई कोभिड संक्रमण भएपछि प्रधानमन्त्री देउवा आइसोलेशनमा बसेका हुन् । देउवाको सचिवालयका एक सदस्यका अनुसार शुक्रबार कोभिड संक्रमण पुष्टि भएका प्रचण्डसँग देउवाको भेटघाट भएकाले प्रोटोकलअनुसार उनी आइसोलेशनमा बस्ने निर्णयमा पुगेका हुन् ।

प्राप्त जानकारी अनुसार केहीदिनको आइसोलेशनमा बस्दै बसेर कोभिड परीक्षण गराएपछि मात्रै सार्वजनिक कार्यक्रममा निस्कने जनाएको   छ । बैठकमा भएको भोलिपल्टै प्रचण्डलाइ कोभिड संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

यसैवीच माओवादी केन्द्रका नेता नारायणकाजी श्रेष्ठलाई कोभिड संक्रमण पुष्टी भएको छ। नेता श्रेष्ठले शनिवार सामाजिक संजालमार्फत सार्वजनिक गरेको जानकारी अनुसार नेता श्रेष्ठलाइ कोभिड संक्रमण भएको उल्लेख गरेका छन ।

नेता श्रेष्ठले ‘पीसीआर परीक्षणमा मलाई आफुलाइ संक्रमण देखिएकोले म होम आइसोलेसनमा छु। कम्तीमा १४ दिन आइसोलेसनमा नै रहनेछु’, श्रेष्ठले भनेका छन्, ‘हालसालै मसँग प्रत्यक्ष सम्पर्कमा रहनुभएका सबैलाई आवश्यक सावधानी अपनाउन विनम्रतापुर्वक अनुरोध गर्दछु।’

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

January 2021
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31