मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

वितेको २४ घण्टामा १८१ जनामा कोभिड संक्रमण, २८९ जना संक्रमित उपचारपछि डिस्चार्ज

काठमाडौं पुस ४,
स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले पछिल्लो २४ घण्टामा थप १८१ जनामा कोभिड संक्रमण पुष्टि भएको जनाएको छ । मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार देशभरका विभिन प्रयोगशालामा ४ हजार ८ सय ३१ जनाको पीसीआर परीक्षणको क्रममा १३३ जना र ५ हजार ४१ जनाको एन्टिजेन परीक्षण गर्दा ४८ जना उल्लेखित सख्यामा संक्रमितको पहिचान भएको जनाएको     हो ।

यस्तै मन्त्रालयलले देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या ५ हजार २७१ जना रहेको जानकारी दिदै संक्रमणबाट १ जनाको मृत्यु भएको जनाएको   छ । साथै यसवीचमा २८९ जना संक्रमित उपचारपछि डिस्चार्ज भएको  जानकारी दिदै हालसम्म नेपालमा संक्रमण मुक्त हुनेको सख्या ८ लाख ८ हजार ९२ जना पुगेको जनाएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2021
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930