बिहिबार, बैशाख ६, २०८१

नव निर्वाचित काँग्रेस केन्द्रीय समितिको पहिलो बैठक पुस १०मा बस्ने तयारी

काठमाडौं पुस ७ ,
आगामी पुस १० गते नव निर्वाचित नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय समितिको पहिलो बैठक बस्ने भएको छ ।काँग्रेस केन्द्रीय कार्यालयका मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले १४ औं महाविधेशनबाट निर्वाचित केन्द्रीय कार्यसमितिको पहिलो बैठक पुस १० गते शनिबार बस्ने गरी तयारी भइरहेको जानकारी दिनएकोहो ।

‘बिहीबार मतगणना सकिएपछि ९ गते शुक्रबार सभापतिसहितका पदाधिकारी र केन्द्रीय कार्यसमिति सदस्यलाई केन्द्ीय निर्वाचन समितिले प्रमाणपत्र वितरण गर्ने कार्यक्रमतय भएको र त्यसलगत्तै पुस १० गते केन्द्रीय कार्यसमितिको पहिलो बैठक बस्ने तयारी गरिएको हो ।

काँग्रेसको १६७ सदस्यीय केन्द्रीय कार्यसमितिमध्ये सभापति, २ उपसभापति, २ महामन्त्री र ८ सहमहामन्त्रीसहित १३४ सदस्य निर्वाचित भएका छन् भने निर्वाचित केन्द्रीय सदस्यमध्येबाट कोषाध्यक्ष संग भिापतिले थप ३३ जना केन्द्रीय सदस्य पनि मनोनित गर्ने काँग्रेसको विधानत व्यवस्था रहेको छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2021
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930