शनिबार, असार १८, २०७९

एमालेको १० औँ महाधिवेशनको मुलनारा सार्वजनिक

   डिजिटल माध्यमको प्रयोगमा विशेष जोड संगै १० औँ महाधिवेशनमा कपडाको ब्यानर र भित्तेलेखन नगर्ने

काठमाडौं कात्तिक २६,
प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेले मङ्सिर १० देखि १२ गतेसम्म चितवनमा आयोजना हुने १० औं महाधिवेशनको जानकारी दिन आज राजधानीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलन मार्फत महाधिवेशनको लोगो र नारा सार्वजनिक गरेको छ । पार्टीका महासचिव ईश्वर पोखरेलले महाधिवेशनको नारा सार्वजनिक गर्नुभएको हो ।

सार्वजनिक दक्षिणपन्थी अवसरवाद र साङ्गठनिक अराजकताको अन्त्य गरौँ, जबजको मार्गदर्शनमा समाजवादको आधार तय गरौँ’ भन्ने नारा रहेको छ । त्यस्तै यसअघि पार्टीका प्रचार विभाग प्रमुख योगेश भट्टराईले यसपटक महाधिवेशन प्रचारप्रसाको क्रममा कपडाको ब्यानर र भित्तेलेखन नहुने बताउनुभयो । त्यस्तै उहाँले दशौं महाधिवेशनमा वेबसाइट, फेसबुक पेज लगायत डिजिटल माध्यमको वढि भन्दा वढि प्रयोग गरिने जानकारी दिनुभयो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2021
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031