मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

४ वर्षे कार्यकाल पूरा गरेका राष्ट्रियसभाका २० सदस्य पदमुक्त हुँदै [सूची सहित]

 काठमाडौं कात्तिक ९ ,
आगामी फागुन २० गतेदेखि राष्ट्रियसभाका २० सदस्यको सदस्यता रिक्त हुँदै छ । संविधानको धारा ८६ को ३ र राष्ट्रियसभा यिमावली २०७५ को नियम २०८ मा रहेको मौजुदा व्यवस्था अनुरुप २०७५ असार ४ गते गोलाप्रथाको माध्यम बाट ४वर्षे कार्यकालका लागि चयन भइ समयावधी सकिएसंगै राष्ट्रियसभाका २० सदस्य पदमुक्त हुन लागेको हो ।

यसपटक पदमुक्त हुने राष्ट्रियसभाका सदस्यहरुमा प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेका तर्फबाट सदस्य रहेका ८ जना सदस्य रहेका छन भने सत्तारुढ काँग्रेस तर्फका ३  संगै सत्ता साझेदार नेकपा माओवादी केन्द्रका ४, नेकपा एकीकृत समाजवादीका ४ जना सदस्य र मनोनित सांसद रामनारायण विडारी रहेका छन ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2021
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930