शनिबार, कार्तिक ६, २०७८

योगदान साकोसको २० औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

भक्तपुर असोज २४,

भक्तपुरको तौलाछें ९ स्थित योगदान बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि को २० औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको छ । एकको लागि सबै, सबैको लागि योगदान भन्ने मुल नाराका साथ स्थापित यस सहकारीका अध्यक्ष राज्यश्वरी प्रजापतिको सभापतित्व एवम् संस्थापक अध्यक्ष राम चन्द्र प्रजापतिको प्रमसख आतिथ्यतामा सम्न्न भएको हो ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी प्रजापतिले सहकारी संस्था समुदायमा सहकारी संस्थाको माध्यमले आर्थिक सामाजिक सास्कृतिक रुपमा समाज बिकासमा अग्रनी भुमिका रहेको बताउनुभयो । त्यस्तै उहााले सहकारीको सिद्धान्त मर्म र भावना अनुसार सदस्यहरुको सदैब सेवा सुविधा आर्थिक पारदर्शिताको मार्ग लाग्न सकोस भन्ने शुभकामना समेत दिनुभयो ।

कार्यक्रममा संस्थाका उपाध्यक्ष राधेलक्ष्मी लाखाजु,ऋण अधिकृत सरस्वती प्रजापति , सचिव कान्छी विति प्रजापति कोषाध्यक्ष आरती वासीले आआफ्नो जिम्मेवारीमा रहेको प्रस्तुत पारित गरिएको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2021
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930