सोमवार, असार २०, २०७९

भाडा बढाउनुपर्ने माग गर्दै सार्वजनिक बस व्यवसायीहरु हड्तालमा, यात्रुहरुको विचल्ली

काठमाडौँ असोज १८,
पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धिसँगै सवारी भाडा नबढेको भन्दै सार्वजनिक बस व्यवसायीहरु हड्तालको घोषणा गरेका छन । पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका अनुसार भाडा बढाउनुपर्ने माग गर्दै व्यवसायीहरु हड्तालमा उत्रेको कारन अहिले रिङ्गरोड बाहिर सबैतिर जाम रहेको जनाएको छ।

सार्वजनिक बस व्यवसायीहरुका अनुसार तेलको मूल्य ८० रुपियाँबाट ११३ पुग्दा पनि १५ रुपियाँ भाडा कायम रहेकाले आन्दोलन गर्न बाध्य भएको जनाउ दिएका छन ।  सार्वजनिक बस व्यवसायीको आन्दोलनका कारण चक्रपथ आसपासका क्षेत्र संगै भक्तपुर चल्ने बसहरु समेत ठप्प भएका कारण यात्रुहरु ठाउँको ठाउँ विचल्लीमा परेका छन ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2021
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930