शनिबार, असार १८, २०७९

भारतका लागि पूर्वनेपाली राजदूत रुक्मशम्शेरको निधन , प्रम देउवाद्दारा श्रद्धासुमन व्यक्त

काठमाडौं भाद्र २६ ,
राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का पूर्व सदस्यसचिव एवं भारतका लागि पूर्वनेपाली राजदूत रुक्मशम्शेर राणाको निधन भएको छ। उहाँको गए राति ८५ वर्षको उमेरमा आफ्नै निवास काठमाडौँको बत्तीसपुतलीमा निधन भएको हो । उहाँ मिर्गौला, मधुमेह र उच्च रक्तचापबाट पीडित हुनुहुन्थ्यो ।

यसैवीच प्रधानमन्त्री एवम् काग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले गए राति निधन भएका राणाप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्नुभएको छ । नेपाली कांग्रेसका संस्थापक नेता सुवर्णशम्शेर राणाका कान्छा छोरा राणाको बत्तीसपुतलीस्थित स्व राणाको निवास पुगेर उहाँको पार्थिव शरीरमा माल्यार्पण गरि पार्टीको झण्डा ओडाएर श्रद्धासुमन व्यक्त गर्नुभएको हो ।

राणालाई श्रद्धाञ्जली दिन काँग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल, नेताहरु प्रकाशमान सिंह, शेखर कोइराला, डा मीनेन्द्र रिजाल, डा प्रकाशशरण महत, उदयशमशेर राणालगायत उहाँको निवासमा पुग्नुभएको थियो । स्व : राणाका एक श्रीमती र एक छोरी हुनुहुन्छ । उहाँको आजै पशुपतिस्थित आर्यघाटमा दाहसंस्कार गरिने भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2021
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031