शनिबार, असार १८, २०७९

उपत्यकामा थपियो ५६४ जना कोभिड संक्रमित

काठमाडौँ भाद्र १५ ,
आज पहिचान भएका १ हजार ६६४ कोभिड संक्रमित मध्ये काठमाडौं उपत्यकामा ५६४ जना रहेको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । मन्त्रालयका अनुसार संक्रमण पुष्टि भएका संक्रमित मध्ये काठमाडौंमा ४१३, ललितपुरका ८७ र भक्तपुरमा ६४ जना रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

यस्तै मन्त्रालयले काठमाडौं उपत्यकामा ९हजार ४८ जना मा सक्रिय संक्रमण रहेको जनाउदै यसमध्ये काठमाडौंमा ५ हजार ४९१, ललितपुरमा २ हजार १९६ र भक्तपुरमा १ हजार ३५१ जना रहेको जनाएको छ । साथै संक्रमणका कारण काठमाडौंमा २ हजार ९०, ललितपुरमा ६४१ र भक्तपुरमा ४१६ जनाको मृत्यु भएको जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु