शुक्रबार, बैशाख ७, २०८१

सर्वोच्चको परमादेश अनुरुप राष्ट्रपतिद्वारा काँग्रेस सभापति देउवालाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त

सभापति देउवाले पाँचौं पटक प्रधानमन्त्रीको सपथ लिदै 

काठमाडौं असार २९ ,
राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले मंगलबार नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवालाई प्रधानमन्त्री नियुक्त गर्नुभएको छ । सोमबार सर्वोच्च अदालतले मंगलबार अपराह्न ५ बजेसम्म देउवलाई प्रधानमन्त्री नियुक्त गर्न दिएको परमादेश अनुरुप सभापति देउवालाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त गर्नुभएको हो ।

त्यस्तै नव नियुक्त प्रधानमन्त्री देउवालाइ आजै साँझ ६ बजे शपथ ग्रहण गराइन कार्यक्रमण तय भएको राष्ट्रपतिको कार्यालयले जनाएको छ। त्यस्तै आज समेत सभापति देउवाले पाँचौं पटक प्रधानमन्त्रीको सपथ लिन हुने भएको छ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु