शुक्रबार, अशोज २१, २०७९

बढ्यो उपत्यकामा फेरी कोभिड संक्रमित

काठमाडौं साउन १३,
वितेको २४ घण्टामा देशभरका प्रयोगशालामा १० हजार ८८६ जनाको पिसिआर परीक्षणको क्रममा २ हजार ६३४ मा र ४ हजार ९२२ जनामा गरिएको एन्टिजेन परीक्षणको क्रममा १ हजार २०६ जनामा गरि कुल थप ३ हजार ८४० जनामा कोभिड सङ्क्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ।

मन्त्रालयका अनुसार आज पहिचान भएका संक्रमित मध्ये ८५९ जना सङ्क्रमित् रहेको जनाएको छ। त्यस्तै मन्त्रालयले पछिल्लो समय काठमाडौं उपत्यकमा दिनानुदिन संक्रमितको सख्या बड्दो रहेको जनाउदै काठमाडौ ५५९, ललितपुरमा २०६ र भक्तपुरमा ९४ जना सङ्क्रमित्को पहिचान पुष्टि भएको जनाएकोछ ।

Dashain
Dashain1
Dashain2

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु