सोमवार, अशोज १०, २०७९

पछिल्लो २४ घण्टामा २ हजार ६ जनामा कोभिड सङ्क्रमण,४३को मृत्यु

काठमाडौं साउन १,
पछिल्लो २४ घण्टामा २ हजार ६ जनामा कोभिड सङ्क्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा देशभरका प्रयोगशालामा गरिएको ९ हजार ६१३ जनाको पिसिआर परीक्षणको क्रममा उल्लेखित सङ्ख्यामा सङ्क्रमण पुष्टि भएको जनाएकेछ ।

यस्तै मन्त्रालयले यसवीचमा ४ हजार ५६९ जनामा गरिएको एन्टिजेन परीक्षणको क्रममा ९३० जनामा सङ्क्रमण पुष्टि भएको जानकारी दिदनुको अलावा वितेको २४ घण्टामा १ हजार ७७५ जना संक्रमित निको भएको जनाएको छ । साथै यसवीचमा सङ्क्रमणका कारण ४३ जनाको मृत्यु भएको र योसंगै मृतकको सख्या ९ हजार ५०६ जना पुगेको जनाएकोछ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु