मङ्लबार, अशोज १२, २०७८

पछिल्लो २४ घण्टामा थप २ हजार ९७७ जना कोभिड संक्रमित थपिए, १८ को मृत्यु

काठमाडौं साउन ८,

पछिल्लो २४ घण्टामा थप २ हजार ९७७ जना कोभिड संक्रमित थपिएका छन्। देशभर गरिएको १३ हजार ६९८ पीसीआर र ३ हजार ६१० जनाको एन्टीजेन परीक्षणको क्रममा २ हजार ९७७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ।

यस्तै, यसवीचमा १ हजार ६७८ जना कोभिड सङ्क्रमित डिस्चार्ज भएको जनाउदै यसवीचमा सङ्क्रमणका कारण १८ जनाको मृत्यु भएको जनाएको छ । मन्त्रालयका अनुसार आज पुष्टि भएका मृतक संगै कोभिड संक्रमण कारण मृत्यु हुनेको सख्या ९ हजार ६७९ पुगेको जनाएको  छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु