बिहिबार, कार्तिक ४, २०७८

वीरगञ्जको गणेश अपार्टमेन्टमा प्रहरीको छापा, २२ किलो सुन बरामद

वीरगञ्ज कार्तिक १,
पर्साको वीरगञ्जबाट साढे २२ किलो सुनजस्तो देखिने धातु बरामद भएको छ । प्रहरीले वीरगञ्ज महानगरपालिका–५,रेशमकोठीस्थित गणेश अपार्टमेन्टमा छापा मार्दा प्रहरीले उक्त परिणामको सुन जस्तो देखिने धातु बरामद गरेको हो । शंकास्पद धातु निलो प्लास्टिकमा पोको पारेर राखेको थियो । विशेष सूचनाको आधारमा छापा मार्दा अपार्टमेन्टको तेस्रो तल्लाको ३०३ नं. कोठामा उक्त धातु फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

भारत पूर्वी चम्मपारण हरैयाका अशोक सिन्हा बस्दै आएका अपार्टमेन्टको कोठाबाट प्रहरीले १ केजी दरका १३ पिस, मझौला विस्कुट ४६ पिस, साना विस्कुट एक सय ग्रामका १० पिस सुनजस्तो देखिने धातु लगायत गरगहना बरामद गरेको हो । उक्त धातु कसको हो र कहाँ लगिँदै थियो भन्नेबारे थप अनुसन्धान भइरहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2020
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930