मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

बढ्दो कोभिड संक्रमणको रफ्तारसंगै मुलुकको अवस्था गम्भीर मोडमा

  • देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या ३१ हजार ३ सय नाघ्यो
  • थप २ हजार ७१ जनामा संक्रमण
  • आइसीयूमा ३२९जना र भेन्टीलेटरमा ७६ संक्रमितको उपचार हुँदै
  • २२ जनाको मृत्यु

काठमाडौ असोज २५,

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप २ हजार ७१ जनामा   कोभिड १९ संक्रमण पुष्टि भएकोछ । शभरका बिभिन्न प्रयोगशालामा १२ हजार ४ सय २७ जनाको पीसीआर परीक्षणको क्रममा थप २ हजार ७१ जनामा संक्रमण पहिचान भएको हो  यो संगै नेपालमा कुल संक्रमितको संख्या १ लाख ७ हजार ७ सय ५५ पुगेको छ भने हालसम्म देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या ३१ हजार ३ सय १५ पुगेको छ

त्यस्तै देशभर थप १ हजार ५ सय ५२ जना उपचारपछि निको भएर डिस्चार्ज भएसंगै डिस्चार्ज हुनेको कुल संख्या ७४५ हजार ८०४ पुगेको छ भने देशभरका क्वारेनटिनमा ४ हजार ६ सय १३ जना ,होम आइसोलेसनमा १७ हजार ६ सय ६६ जना र संस्थागत आइसोलेसनमा १३ हजार ६ सय ४९ छन् । त्यस्तै आइसीयूमा ३२९जना र भेन्टीलेटरमा ७६ उपचार भइरहेको मन्त्रालयले जनाएको छ।

त्यस्तै ५ महिला र १७ जना पुरुष गरि कोभिड संक्रमणबाट आज २२ जनाको मृत्यु भएको जानकारी दिदै मन्त्रालयले बढ्दो कोभिड संक्रमणो रफ्तारसंगै मुलक अवस्था गम्भीर मोडमा पुगेको जनाउदै आवश्यक सावधानी अपनाउन आम सर्वसाधारणलाई अपिल गरेको छ । आज संक्रमणका कारण मृत्युभएका संक्रमित संगै नेपालमा मृत्यु हुनेको संख्या ६३६ पुगेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2020
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930