आइतवार, साउन १७, २०७८

देशभर १४ जना संक्रतिको मृत्युसंगै सक्रिय कोभिड संक्रमितको संख्या ३० हजार नाघ्यो

काठमाडौ असोज २४,

पछिल्लो २४ घण्टामा देशरभरका विभिन्न प्रयोगशालामा १९ हजार ३ सय २० जनाको पीसीआर परीक्षण गर्ने क्रममा देशभर थप ५ हजार ८ जनामा कोभिड १९ संक्रमण देखिएको छ । यो संगै नेपालमा कुल संक्रमितको संख्या १ लाख ५६ सय ८४ पुगेको छ भने देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या ३० हजार ८ सय १८ पुगेको छ।

त्यसैगरी देशभर थप १ हजार २ सय २९ जना उपचारपछि डिस्चार्ज भएसंगै । यो डिस्चार्ज हुनेको कुल संख्या ७४ हजार २५२ पुगेको छ । साथै देशभरका क्वारेनटिनमा ४ हजार ६ सय ८६ जना ,होम आइसोलेसनमा १७ हजार १ सय ६४जना र संस्थागत आइसोलेसनमा १३ हजार ६ सय ५४ जना रेको मन्त्रालयले जनाएको छ। ।

त्यसैगरी देशरका अस्पतालका आइसीयूमा ३२१ जना उपचाररत रहेको जनाउदै मन्त्रालयले आज पहिचान भएका संक्रमित मध्ये काठमाडौ उपत्यकाका मात्र थप २ हजार ६ सय ७२ जना कोभिढ संक्रमित रहेको जनाएको छ। त्यस्तै नेपालमा कोभिड संक्रमणबाट थप १४ जनाको मृत्यु भएसंगै नेपालमा मृत्यु हुनेको संख्या ६१४ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2020
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930