सोमवार, साउन ११, २०७८

देशभर कोभिड सक्रिय संक्रमितको संख्या २३ हजार नाघ्यो, आज मात्रै २४ सय ४० जनामा संक्रमण पुष्टि

देशभर संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५५४ पुग्यो , २४४ जना आइसीयूमा र ४३ जनाको भेन्टीलेटरमा उपचारर हुँदै , अत्यावश्यक काम नपरी काठमाडौ नआउन, काठमाडौँमा रहेकाहरुलाई घरबाट ननिस्कन आग्रह

काठमाडौ असोज १९,
पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप २ हजार ४ सय ४० जनामा ९कोभिड९१९० संक्रमण पुष्टि भएको छ । देशभरका बिभिन्न प्रयोगशालामा १३ हजार ७ सय ८१ जनाको पीसीआर परीक्षणकाको क्रममा २ हजार ४ सय ४० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको जनाउदै मन्त्रालयले आज पहिचान भएका संक्रमित संगै नेपालमा कुल संक्रमितको संख्या ८९ हजार २ सय ६३ पुगेको जनाएकोछ ।

त्यस्तै मन्त्रालयले देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या २३ हजार ५ सय ७ पुगेको जनाउदै देशभर थप १ हजार १३३ जना संक्रमित उपचारपछि डिस्चार्ज भएसंगै डिस्चार्ज हुनेको कुल संख्या ६५ हजार २०२ पुगेको जानकारी दिएको छ ।

त्यस्तै देशभरका अस्पतालका २४४ जना आइसीयूमा र ४३ जनाको भेन्टीलेटरमा उपचारर हुँदै गरेको जानकारी सहित देशभर ४ हजार ३३ जना क्वारेनटिनमा र १२ हजार ३ सय १६ होम आइसोलेसनमारहेका जनाएकोछ । साथै मन्त्रालयले संस्थागत आइसोलेसनमा रहेको सख्या ११ हजार १ सय ९१ भएको जानकारी दिएको छ ।

साथै संक्रमणका कारण देशचर १९ जनाको मृत्यु भएसंगै नेपालमा संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५५४ पुगेको जनाएकोछ । जसअनुसार सुनसरीका ५५ वर्षीय, सर्लाहीका ४२ र ६९ वर्षीय, काठमाडौका २६, ६५, ६७, ७८, ८१, ९१ वर्षीय, ललितपुरका ३ वर्षीय बालक सहित ५५ र ७१ वर्षीय, नवलपरासीका ३६ वर्षीय, चितवनका ६२ वर्षीय पुरुष, त्यसैगरी पर्साकी ६५ वर्षीया, काठमाडौँका ७६, ८१ ,८३ वर्षीया र गोरखाकी ४५ वर्षीया महिला रहेको जनाएकोछ ।

त्यस्तै मन्त्रालयका प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमले अत्यावश्यक काम नपरी काठमाडौ नआउन, काठमाडौमा रहेकाहरुलाई घरबाट ननिस्कन, निस्कनै परे स्वास्थ्य सतर्कता अपनाउन आग्रह गर्नु भएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2020
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930