आइतवार, साउन १७, २०७८

कोभिड १९ संक्रमणका कारण नेपालमा थप ४ जनाको मृत्यु

काठमाडौं असोज ३०, कोभिड १९ संक्रमणका कारण नेपालमा थप ४ जनाको मृत्यु भएको छ । मत्यु हुनेमा रुपन्देही, भक्तपुर, काभ्रे र मोरङका एक–एक जना रहेको उनिहरुको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको सम्बन्धीत अस्पतालले जनाएकोछ ।

त्यस्तै प्राप्त जानकारीअनुसार बुटवलस्थित कोभिड विशेष अस्पतालमा उपचाररत तिलोत्तमा नगरपालिका–२ का ६७ वर्षीय पुरुष, भक्तपुरको कोरिया मैत्री अस्पतालमा उपचारारत भक्तपुर –८ लिवालीकी ७४ वर्षीया महिलाको  त्यस्तै भक्तपुर अस्पतालमै उपचाररत काभ्रेको धुलिखेल नगरपालिका–९ का ४१ वर्षीय पुरुष र विराटनगरको नोबेल शिक्षण अस्पतालमा उपचार गराइरहेका विराटनगर महानगरपालिका–३ का ६५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु भएको जनाएकेछ । योसँगै नेपालमा संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ६ सय ९८ पुगेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2020
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930