आइतवार, साउन १७, २०७८

उपत्यकामा मात्र थपिए २ हजार ४०२ कोभिड संक्रमित

काठमाडौं असोज ३०,
पछिल्लो २४ घण्टामा देशका विभिन्न प्रयोगशालामा १६ हजार ५ सय ३१ जनाको पीसीआर परीक्षणको क्रममा थप ४ हजार ३९२ जनामा कोभिड संक्रमण देखिएसंगै नेपालमा कुल संक्रमितको संख्या १ लाख २६ हजार १३७ पुगेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ।

आज पहिचान भएका संक्रमित मध्ये काठमाडौं उपत्यकामा थप २ हजार ४०२ जनामा संक्रमण देखिएको छ । मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौमा १ हजार ७८४ जना, भक्तपुरमा २४४ जना र ललितपुरमा ३४४ जना गरी कुल २ हजार ४०२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

यहि अवधीमा ३ हजार ५२२ जनाले कोभिड जितेर मुक्त भएका छन् । यो संगै देशभर संक्रीय संक्रमितको संख्या ३७ हजार ३८२ जना पुगेको छ ।
त्यस्तै ३५सय२२ जना संक्रमित उपचार पछि डिस्चार्ज भएसंगै संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या ८८ हजार ४० पुगेको पनि मन्त्रालयले जनाएको छ। यसैवीच देशभर थप २१ जना कोभिड संक्रमितको मृत्यु भएसंगै कुल मृतकको सख्या ७ सय १५ पुगेको जनाएको छ।

री

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2020
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930