शनिबार, अशोज ३०, २०७८

नेटवर्किङ ठगी भन्दामा संलग्न कम्पनी, व्यक्ति र समूहलाइ पक्राउ गर्न विभागद्दारा सिआइबीलाइ पत्राचार

काठमाडौं असोज १२ ,

वाणिज्य, आपूर्ति तथा उपभोक्ता हित संरक्षण विभागले नेपालमा प्रतिबन्धित नेटवर्किङ व्यवसाय सञ्चालन गर्दै ठगी धन्दा गर्दै आइरहेका व्यक्ति र समूहलाइ पक्राउ गर्न नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोसँग सहयोग माग गरेको छ । विभागले प्रतिबन्धित नेटवर्किङ व्यवसाय सञ्चालन सम्बन्धमा प्रारम्भिक अध्ययन सहित दुइदर्जन भन्दा बढि कम्पनी र ५० भन्दा व्यक्तिलाई पक्राउ गर्न गत मंगलबार नाम र सम्पर्क नम्बरसहित सिआइबीलाइ पत्राचार  गरिसकेको  जनाएको छ ।

त्यस्तै विभागले केही नेपाली एवं विदेशी कम्पनी तथा व्यक्तिले गैरकानूनी रुपमा डगी नेटवर्किङ व्यवसाय गरी नेपाल तथा विदेशमा रहेका नेपालीसमेतलाई आबद्ध गरी ठगी गरेको उजुरी आएसंगै यस किसिमको कारवाही प्रक्रिया शुरु गरिएको जनाएको छ ।

त्यस्तै विभागले यस किसिमको ठगी धन्दामा संलग्न व्यक्ति तथा कम्पनीका जिम्मेवार व्यक्तिलाई नियन्त्रणमा लिएर सिआइबीले विभागमा उपस्थित गराएसंगै आवश्यक कारवाही गरिने जनाएको छ ।  स्मरण रहोस ,पिरामिडमा आधारित कुनैपनि सञ्जालयुक्त नेटवर्किङ व्यवसाय गर्न नपाउने प्रावधान छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2020
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031