आइतवार, अशोज १०, २०७८

क्यानडा पठाउने प्रलोभन दिदै सर्वसाधारणको २१ लाख ठगी गर्ने थापा सहित ३ जना पक्राउ

काठमाडौ भाद्र ११,
नेपाल प्रहरीको महानगरीय अपराध महाशाखाले क्यानडा पठाउने भन्दै रु २१ लाख ठगी गर्ने सुर्खेतका २९ वर्षीय धु्रब थापा, २४ वर्षीय सन्ध्या थापा र सुनसरीका ४६ वर्षीय राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठलाई बुधवार धापासीबाट पक्राउ गरेको छ ।

महाशाखाका प्रमुख, प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक दिपक थापाका अनुसार मोरङ शनिश्चरे घर भई कपन सरस्वतीनगर बस्दै आएका नारायण खड्कालाई क्यानडा पठाईदिन्छु भनी रु २१ लाख ठगी गरेको उजुरी परेसंगै निजहरुलाइ पक्राउ गरिएको जानकारी दिदै पक्राउ परेका अभियुक्तले खड्का मात्र नभइ अन्य धेरै व्यक्तिलाई ठगेको हुनसक्ने भएकै कारण गहन अनुसन्धान शुरु गरिएको जनाएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु