आइतवार, जेष्ठ ३०, २०७८

सत्तासिन नेकपाको नेताहरु आ-आफ्नै अडानमा, स्थायी समितिको बैठक बुधवारसम्मका लागि स्थगित

काठमाडौं असार २२, पटक पटक स्थगित हुँदै आएको सत्तासिन नेकपाको स्थायी समितिको बैठक आज बस्ने भनिएपनि अन्तत बैठक बुधवारसम्मका लागि स्थगित गरिएको छ । यसअघि वैठक अघि अध्यक्षद्धय केपी ओली र प्रचण्डवीच बालुवाटारमा छलफल भएपनि छलफल सकारात्मक बन्न नसकेपछि बैठक बुधवारसम्मका लागि स्थगित गरिएको हो ।

पटकपटक को सहमतिको प्रयापछि पनि अध्यक्षद्दयवीच सहमति नबन्नु र बैठक पनि स्थगित हुदै जानुले सत्तारुढ दल भित्रको विवाद एकातर्फ छताछुल्ल भएको छ भने अर्को तर्फ पार्टी समत भित्र भित्रै विभाजनको संघारमा पुगेको अड्कल गरिएको छ ।

यद्यपी सहमतिको वातावरण बनाउन गठित कार्यदलले भने आफ्नो सहमतिको प्रयासलाइ भने जारी राखेको छ । कार्यदलमा ओली पक्षबाट महासचिव विष्णु पौडेल र प्रदेश ५ का मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल रहेका छन् । पछिल्लो समय नेकपा स्थायी कमिटी प्रम ओलीको राजीनामाको विकल्प नभएको भन्दै आफ्नै अडानमा रहेका छन भने प्रम ओली प्रधानमन्त्रीवाट राजीनामा नदिने अडानबाट तसमस भएका छैन ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु