बिहिबार, बैशाख ६, २०८१

नक्कली कागजात  सहित  अवैध रुपमा मिर्गौला प्रत्यारोपण गरेको आरोपमा वडाअध्यक्षसहित १२ पक्राउ

काठमाडौं असार २८ , नेपाल प्रहरीको मानव बेचबिखन तथा अनुसन्धान ब्यूरोले विदेशमा रहेका एक व्यक्तिको विबरण प्रयोग गरि तेस्रो मानिसको मिर्गौला झिकी मानव बेचबिखन तथा ओसारपसार [नियन्त्रण] कसुर गरेका आरोपमा १२ जना व्यक्तिलाइ नक्कली कागजात खडागरी अवैध रुपमा मिर्गौला प्रत्यारोपण गरेको आरोपमा वडाअध्यक्षसहित १२ पक्राउ परेका छन् ।

व्युरोका अनुसार पक्राउ पर्नेमा अबैध रुपमा मिर्गौला प्रत्यारोपण गरिएको चितवनस्थित कलेज अफ मेडिकल साइन्सेसका ३ डाक्टर, १ जना अधिवक्ता र र एकजना जनप्रतिनिधि समेत गरी १२ जनाक्रमस चितवन भरतपुर महानगरपालिका वडा नं।४ घर भई हाल जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवनमा प्रशासकीय अधिकृतमा कार्यरत ५४ वर्षको रामचन्द्र ढकाल, गैंडाकोटा–५ घर भई कलेज अफ मेडिकल साईन्सेन्स टिचिङ हस्पिटल भरतपुरको कानूनी सल्लाहकार रमेश काफ्ले, मोरङ बिराटनगर महानगर वडा नं।१२ घर भई हाल कलेज अफ मेडिकल साईन्सेन्स टिचिङ हस्पिटल भरतपुरको प्रमुख संचालक अधिकृत ५५ वर्षका डा।सुप्रभात श्रेष्ठ रहेका छन् ।

त्यस्तै गोरखा पालुङटार–६ घर भई कलेज अफ मेडिकल साईन्सेन्स टिचिङ हस्पिटल भरतपुरमाका ५० वर्षका डा।बालकृष्ण कालाखेती, महोत्तरी जलेश्वर–१३ धवौली घर भई हाल जिल्ला काठमाण्डौं महानगर–३१ वानेश्वरका ६५ वर्षको नोवेल अस्पतालका डा।राकेश कुमार वर्मा, भक्तपुर जिल्ला, भक्तपुर नगरपालिका–६ बस्ने जमुना राज भण्डारी, गुल्मी रेसुङ्गा–५ घर भई हाल जिल्ला काठमाण्डौ टोखा–३ अस्थायी बसोबास गर्ने, प्रहरी सहायक निरीक्षक भिमप्रसाद खनाल, झापा कन्काई–२ घर भई हाल जिल्ला काठमाडौं–३ रानिवारीमा अस्थायी बसोबास गर्ने ३८ वर्षको निलम्बित प्रहरी नायक निरीक्षक योगेन्द्रराज थपलिया रहेका छन् ।

पक्राउ पर्ने अन्यमा भोजपुर हठुवागढी–९ घर भई जिल्ला भक्तपुर जगाती बस्ने रेश्मा राई, ललितपुर महानगरपालिका वडा नं।३ का वडा अध्यक्ष ५७ वर्षको श्रीगोपाल महर्जन, काठमाडों नागार्जुन–५ स्थायी घर भई हाल हरिसिद्धी बस्ने जिल्ला प्रशासन कार्यालय ललितपुरका तात्कालिन खरिदार ५८ वर्षको नवराज के।सी। र ललितपुर–२५, नख्खुटोल बस्ने ४९ वर्षका राजकुमार केसी, जिल्ला प्रशासन कार्यालय ललितपुरका कार्यालय सहायक रहेका छन् ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु