आइतवार, जेष्ठ ३०, २०७८

आइतबारदेखि मौसममा क्रमिक सुधार हुँने

काठमाडौ जेठ २४,  मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले केहि दिन यता देखि उतारचढावमा रहेको मौसमी प्रक्रियामा आइतबारदेखि क्रमिक सुधार हुँदै जाने बताएको छ । अरब सागरमा रहेको ‘निसर्ग’ चक्रवात कमजोर भई बनेको न्यून चापीय प्रणालीको प्रभावले प्रभावित मौसम आइतवारबाट सुधार हुने महाशाखाको जनाउ रहेको छ ।

त्यस्तै महाशाखालेहाल देशभर सामान्यदेखि पूर्ण बदली रही प्रदेश नं १, २ र वाग्मती प्रदेश गण्डकी प्रदेश, सुदूरपश्चिम प्रदेश, कर्णाली प्रदेशका विभिन्न स्थानमा हल्कादेखि मध्यम खालको वर्षा भइरहेको जनाएको छ ।

त्यस्तै महाशाखाको पछिल्लो रेकर्ड मापन अनुसार आज काठमाडौ उपत्यकामा १२.८ मिलीलिटर वर्षा भएको छ । त्यस्तै पोखरामा ६.४, दिपायलमा २७.१, नेपालगञ्जमा ३.१, सिमारामा ३१.९, जुम्लामा १७.० र धनकुटामा ८.८ मिलीलिटर वर्षा भएको जनाएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युवमार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु