बिहिबार, साउन १४, २०७८

वीरगञ्ज छपकैयाँस्थित मस्जिद र आसपासको क्षेत्रमा सिल

काठमाडौ चैत ३०, वीरगञ्ज महानगरपालिका–२ छपकैयाँस्थित मस्जिदमा ३ जना भारतीय नागरिकमा कोरोना संक्रमण भेटिएसंगै वीरगञ्जको छपकैया क्षेत्रलाई सिल गरिएको छ । प्रदेश सरकार र जिल्ला सुरक्षा समितिको बैठकले संक्रमित बसेको आसपासको क्षेत्रमा आवतजावत बन्द गर्ने निर्णय सहित सिल गरिएको हो ।

संक्रमण त्यस क्षेत्रवाट अन्यत्र फैलिन नपाओस भनेर संक्रमित भेटिएको क्षेत्र सिल गरिएको जानकारी दिदै स्थानीय प्रशासनले संक्रमित मुस्लिम धर्म प्रचारकले यसवीचमा कसकसलाई भेटे भन्ने विषयमा समेत प्रशासनले खोजी थालेको जनाएको छ ।

त्यस्तै संक्रमित ३ जनालाइ वीरगञ्ज महानगरपालिका–२ छपकैयाँस्थित मस्जिदबाट नारायणी क्षेत्रीय अस्पतालको आइसोलेसनमा सारिएको छ । उनीहरुसँगै मस्जिदमा रहेका अन्य २१ जनालाई पनि सिद्धार्थ माबिको क्वारेन्टाइनमा राखिएको छ ।  यी मध्ये १९ जना भारतीय जमाती र वीरगञ्जका ३ जना नेपाली मुस्लिम धर्मगुरु र ४ जना भारतबाट पाहुना आई मस्जिदमा बसेको जनाएको छ ।

त्यस्तै सुरक्षा समितिको टोलीले कोभिड १९ संक्रमण पोजेटिभ देखिएका वीरगन्ज २ छपकैयामा रहेका मस्जिद लगायतको सम्पूर्ण क्षेत्र, वडा नम्बर २ को पूर्व, पश्चिम, उत्तर र दक्षिणको वडाका केहि भाग समेटने गरी सिल गरिएको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गनुको अलावा व्यापक रुपमा सुरक्षाकर्मी समेत परिचालन गरिएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

April 2020
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031