बिहिबार, अशोज ७, २०७८

नेपाल सहित एसियाका चार मुलुक कोरोना भाइरसको उच्च जोखिमको सूचीमा

काठमाडौं फागुन १७,  विश्व स्वास्थ्य संगठनले नेपाल सहित दक्षिण एसियाका भारत, श्रीलंका, पाकिस्तान र अफगानिस्तानलाई समेत कोरोना भाइरसको अति उच्च जोखिम भएको देशको सूचीमा राखेको छ डब्लूएचओको मुख्यालयमा बिहीबार बसेको साप्ताहिक ब्रिफिङपछि नेपाल कोरोना भाइरसको अति उच्च जोखिमको सूचीमा राखेको हो ।

यद्यपी नेपाललाइ कोरोना भाइरसको अति उच्च जोखिम भएको देशको सूचीमा राखेसंगै राज्यका सरोकारवाला निकाय स्वास्थ्य सेवा विभागले यसको सकर्तकताका लागि आवश्यक पूर्वतयारीलाई तीव्र पारेको विभागको महानिर्देशक महेन्द्र श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन ।

हालसम्म नेपालमा एक जनालाई कोरोना भाइरस संक्रमणको पुष्टि भएको छ । त्यस्तै भक्तपुरस्थित विद्युत् प्राधिकरण र नगरकोटको क्वारेन्टाइनमा रहेका १ सय ९३ नेपालीको आज शनिबार थ्रोट स्वावको नमुना संकलन गरिने राष्टिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाले जनाएको छ । नमुना परीक्षण नेगेटिभ आए उनीहरू घर फर्किने बताईएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2020
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31