बिहिबार, असार २५, २०७७
BigTop ताजा

कास्कीमा नेकपाकी भट्टराई ८ हजार मतान्तरले विजयी

काठमाडौ मंसिर १५ , प्रतिनिधिसभा सदस्यको लागि शनिवार भएको उपनिर्वाचनमा कास्की क्षेत्र नं २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा सत्तारुढदल नेकपाका विद्या भट्टराई आफ्ना प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका खेमराज पौडेललाई ८ हजार ४०३ मतान्तरले पराजित गरी विजयी भएकी छिन ।

भट्टराईले २४ हजार ३९४ मत प्राप्त गरी विजयी घोषित हुँदै गर्दा काँग्रेसका पौडेलले १५ हजार ९९१ मत प्राप्त गर्नुभएको थियो । कास्की क्षेत्र नं २ मा ७१ हजार ८७१ मतदाता रहेकामा ४५ हजार ५७९ जनाले मतदान गरेका थिए । निर्वाचित भट्टराई दिवङ्गत तत्कालीन पर्यटन तथा नागरिक उडड्यनमन्त्री रवीन्द्र अधिकारीको अधिकारीको धर्मपत्नी हुनुहुन्छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2019
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30