बिहिबार, साउन २१, २०७८

योयो युनिटीको आयोजनामा भक्तपुरमा वृहत रक्तदान

राम चन्द्र प्रजापति/ भक्तपुर कार्तिक ९,   म समाजको लागि समाज मेरो लागि भन्ने उद्देश्यले आज योयो युनिटीको आयोजनामा बृहत रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरिएको छ । एकै समयमा ७ स्थानमा रक्तदान कार्यक्रमको आरम्भ गरिएको रक्तदान कार्यक्रममा ३०३ जनाले स्वयमसेवी रक्तदाताले रक्तदान गरेको योयो युनिटीका सचिव सुनिल प्रजापतिले बताए ।

सचिव प्रजापतिका अनुसार महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरलगायतको स्थानीय विभिन्न सहयोगी संस्थाको सहकार्यमा सम्पन्न् वृहत रक्तदान भक्तपुरको विभिन्न क्षेत्र क्रमस च्याम्हसिह लिवाली चोक, तौमढी , सल्लाघारी,थिमी, सुर्यविनायक र दुधपाटी सिद्द्पोखरीमा आयोजना गरिएको बुझिएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930