बिहिबार, अशोज ८, २०७७

प्रतिनिधिसभाको दोस्रो बैठक पनि अवरुद्ध

काठमाडौ भाद्र २९,  आज बसेको प्रतिनिधिसभाको दोस्रो बैठक स्थगन भएको छ । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काङ्ग्रेसको विरोधका कारण काङ्ग्रेसको जागरण अभियान’ कार्यक्रम चल्दै गर्दा गत भाद्र२६ गते नेकपाका कार्यकर्ताले काङ्ग्रेस जिल्ला सभापति किरण कोइरालालाई आक्रमण गरी हात भाँचिदिएको भन्दै काङ्ग्रेस सांसदहरुले उठेर विरोध जनाएसंगै सभामुख कृष्ण बहादुर महराले भाद्र ३० गते सोमवार दिउँसो ३ बजेसम्मका लागि बैठक स्थगन गर्नुभएको छ ।

आजको पहिलो बैठकमा गृहमन्त्री रामबहादुर थापाले दिनुभएको जवाफ चित्त नबुझेपछि काङ्ग्रेस सांसदहरुले आआफ्नो आसनबाट उठेर विरोध जनाउन हुरु गरेपछि भएको थियो । सभामुख महराले १० मिनेटका लागि भन्दै स्थगन गर्नुभएको बैठक दुई घण्टापछि शुरु भएपनि बैठक स्थगन गरिएको हो ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2019
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031