शुक्रबार, भदौ ६, २०७६
BigTop ताजा

प्रकाशको नाममा बैंकमा खातामा पैसा रहेको प्रमाणित गर्न प्रचण्ड सचिवालयको चुनौती

काठमाडौ साउन २८,  नेकपाका अध्यक्ष प्रचण्डका पुत्र स्व प्रकाश दाहालको विदेशी वैंकमा २१ अर्ब रुपैयाँ रहेको समाचार प्रकाशनभएसंगै अध्यक्ष प्रचण्डको निजी सचिवालयले मंगलबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै पुत्र स्व: प्रकाशको नाममा विदेशमा कुनै पनि बैंक खाता नरहेको जनाएको छ ।

त्यस्तै जारी विज्ञप्तिमा प्रकाशका नाममा विदेशी वैंकमा २१ अर्ब रुपैयाँ रहेको भन्ने जस्ता कपोकल्पित समाचार प्रकशन गर्दै गलत प्रचार गर्नेलाई कारबाही गर्न माग गर्दै बैंक खाता र पैसा देखाउन चुनौती समेत दिएका छन ।

साथै अध्यक्ष प्रचण्डका प्रमुख स्वकीय सचिव जोखबहादुर महराले जारी गरेको विज्ञप्तिमा प्रकाशको नाममा विदेशको कुनै पनि बैंकमा खाता र पैसा रहेको प्रमाणित गर्न हामी चुनौती  दिन्छौं । परिवर्तन विरोधी प्रतिगामी, प्रतिक्रान्तिकारी तत्वहरुका यस खालका कपोल्कल्पित भ्रामक प्रचारबाट भ्रमित नहुन आम पार्टी पङ्क्ति एवम् जनसमुदायमा हार्दिक अपील गर्दछौं भनिएको छ ।

 

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू

August 2019
S M T W T F S
« Jul    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031