शुक्रबार, मंसिर २०, २०७६
BigTop ताजा

नेकपा सचिवालय बैठक आजपनि अनौपचारिकतामै सिमित, अर्को बैठक शुक्रबार

काठमाडौ साउन ३०, सत्तारुढदल नेकपाको आज बसेको सचिवालय बैठक नेपाल शुक्रबार ३ बजे बस्ने गरी टुङ्गिएको छ । प्रधानमन्त्री केपी ओलीको स्वास्थ्य प्रतिकूल रहेकाले आज अनौपचारिक रुपमा बैठक बसेको र शुक्रबार औपचारिक बैठक बस्ने पार्टी प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले जानकारी दिनुभएको छ ।

यसअघि दुई पटक स्थगित भएको नेकपा सचिवालय बैठक मुलत स्कुल विभागको सवालमा सहमति बन्न नसक्दा यो वा त्यो नाममा स्थगित हुने क्रमले प्रशय पाएको हो । प्राप्त जानकारी अनुसार विभागको नेतृत्वको लागि रक्षा मन्त्री ईश्वर पोखरेल, स्थायी कमिटी सदस्य घनश्याम भुसाल सहित पार्टी प्रवक्ता श्रेष्ठको दावी रहदै आएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू