बुधबार, माघ १५, २०७६
BigTop ताजा

सरकार आफ्नो विरोध गर्नेलाइ सिध्याउने परिपञ्चमा लागेको सभापति देउवाको आरोप

काठमाडौ साउन ६, ३७ औँ बिपी स्मृति दिवसका अवसरमा शहीद स्मृति प्रतिष्ठानले राजधानीमा आयोजित ‘बिपीको विचार र वर्तमान राजनीतिक अवस्था’ विषयक विचार गोष्ठीलाइ सम्बोधन गर्दै नेपाली काङ्ग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले केपी ओली नेतृत्वको सरकार अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता विरुद्धमा व्यक्ति विशेषलाई दुःख दिने नियतबाट प्रेरित भएको बताउँनु भएको छ ।

त्यस्तै उहाँले सरकारले आफ्नो शक्तिको दुरुपयोग गर्दै व्यक्ति विशेषको कुराकानीको टेलिफोन ‘ट्यापिङ’ गरेर आफ्ना विरोध गर्ने जोकोहिलाइ पनि सिध्याउने परिपञ्चमा रहेको लागेको आरोप लगाउनुभएको छ ।  त्यस्तै उहाँले बिपीको विचार विगतमा जति सान्दर्भिक थियो आज पनि उत्तिकै महत्वपूर्ण रहेको विचार व्यक्त गर्दै विपीको व्यक्तित्वमाथि प्रकाश पार्नु भएको थियो ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

त्यस अवसरमा सभापति देउवाले बिपी कोइराला र केपी भट्टराईको तस्बीरमा माल्यार्पण गर्दै प्रतिष्ठानका संस्थापक एवं पूर्व मन्त्री ढुण्डिराज शास्त्रीलाई सम्मान र प्रतिष्ठानद्वारा प्रकाशित ‘शहीद’ नामक पुस्तक लोकार्पण गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा पार्टी उपसभापति विमलेन्द्र निधि, पार्टी प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्मा , प्रतिष्ठानका संस्थापक ढुण्डिराज शास्त्रीलगायतले बिपीको व्यत्तित्वमाथि प्रकश पार्नु भएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका आर्कार्इभहरू

July 2019
S M T W T F S
« Jun   Aug »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031