सोमवार, कार्तिक १०, २०७७

वरिष्ठ सहायक कार्कीलाइ पितृशोक

काठमाडौं असार २९,  नेपाल पत्रकार महासंघमा विगत १९ वर्षदेखि कार्यरत वरिष्ठ सहायक भुवन कार्कीका पुजनीय पिता श्री स्कन्दकुमार कार्कीको निधन भएको छ । ७२ वर्षीय कार्कीको हृदयघातका कारण राजधानीस्थित काठमाडौं मेडिकल कजेल अस्पतालमा शनिवार निधन भएको हो ।

वरिष्ठ सहायक कार्कीका पुजनीय पिताको दुःखद् निधनको यस दुखद घडीमा स्वर्गीय कार्कीप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै महासंघले उहाँको आत्माको चिरशान्तिको कामना सहित भुवन कार्की लगायत शोकाकूल परिवारजनमा गहिरो समवेदना व्यक्त गरेको छ ।

यसैवीच वरिष्ठ सहायक कार्कीका पुजनीय पिताको दुःखद् निधनको यस दुखद घडीमा स्वर्गीय कार्कीप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै भुवन कार्की लगायत शोकाकूल परिवारजनमा www.kantipurhotline.com को तर्फबाट समेत गहिरो समवेदना व्यक्त गरिएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु