मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

दुई किलो सुनसहित तामाङ पक्राउ

काठमाडौ साउन ५,  नेपाल प्रहरीले भैरहवाबाट काठमाडौ आउँदै गरेको लु२ख ६५२ नंको यात्रुवाहक बस जाँच गर्ने क्रममा नागढुङ्गाबाट दुई किलो सुनसहित गोसाइँकुण्ड गाउँपालिका–५ स्याफ्रुबेँसी घर भएका भीमबहादुर तामाङलाइ पक्राउ गरेका छन ।

प्रहरीका अनुसार चेक जाँचको क्रममा तामाङले कपडाले कम्मरमा बाँधेर ल्याएको अवस्थामा बसमा सवार तामाङ सुनसहित पक्राउ परेको जनाउँदै पक्राउ परेका तामाङलाई आवश्यक कारवाहीका लागि आज राजश्व अनुसन्धान विभाग ललितपुर पठाइएको जनाएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु