शनिबार, माघ १५, २०७८

गुणस्तरीय शिक्षा आजको आवश्यकता काँग्रेस सभापति देउवा

काठमाडौ चैत ९,  शंकरदेव क्याम्पस स्टुडेण्ड अल्मुनाइले आज राजधानीमा आयोजित नेपालमा उच्च शिक्षाको व्यवस्थापनमा नयाँ दृष्टि’ विषयक एक दिवसीय गोष्ठीको उद्घाटन गर्दै नेपाली काङ्ग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले गुणस्तरीय शिक्षामा लगानी गर्नुपर्ने बताउँनु भएको छ ।

पल्लिो समय कलेज स्थापना गर्ने होडवाजी चलेपनि स्थापित कलेजले गुणस्तरीय शिक्षा प्रवाह गरिरहेको छ या छैन भन्ने विषयमा कुनै नियमन नभएको बताउँनु भएको छ ।  त्यस्तै उहाँले विश्वविद्यालयको हकमा पनि यहि प्रसंग लागु हुने बताउँदै गुणस्तरीय शिक्षा आजको आवश्यकता भएको बताउँनु भएको प्राप्त् समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

त्यस्तै गोष्ठिमा काङ्ग्रेसका उपसभापति विमलेन्द्र निधि, त्रिभुवन विश्वविद्यालयका उपकुलपति तीर्थ खनियाँ र त्रिभुवन विश्वविद्यालय अनुदान आयोगका अध्यक्ष प्रा डा भीम सुवेदी लगायतले वोल्नु भएको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2019
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728