सोमवार, असार २०, २०७९

गुटगत माहौलकावीच चैत ४ का लागि काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठक आव्हान

काठमाडौं फागुन २३,  प्रमुख प्रतिपक्षीदल नेपाली काङ्ग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक आगामी चैत ४ गते बस्ने भएको छ । बैठकमा पार्टीको विधानानुसार नियमावली निर्माण, पार्टीको निर्वाचन समिति गठनसगै मुलुकका पछिल्लो समसामयिक विषयवस्तु केन्द्रीत छलफल हुने बताईएकोछ ।

केन्द्रीय कार्यसमितिका पदाधिकारी, केन्द्रीय सदस्यहरू र आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्यहरूलाई बैठकमा बोलाइएको कांग्रेस पार्टी कार्यालयका मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले बिहीबार जारी विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ ।

यसैवीच पछिल्लो समय काँग्रेस संस्थापन र संस्थापन इतरका नेताहरुवीच गुटगत माहौलले प्रशय पाउँदै आएको काँग्रेस वृतमा आसन्न केन्द्रीय समिति बैठकको आव्हान हुनु आफैमा अर्थपूर्ण रहेको बैठकले लिने नितिगत निर्णयले पार्टीको दिशानिर्देश गर्ने बताईएकोछ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2019
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728