बुधबार, मंसिर १५, २०७८

परिस्कार फर्माका सञ्चालक पक्राउ

 काठमाडौं फागुन १०, औषधि व्यवसायीको छाता संगठन थोक औषधि व्यवसायी संघले मेडिकियर अस्पताल चावाहिल आसपास रहेको तत्कालीन सुन्दरम फर्माबाट परिस्कार फर्मामा रुपान्तरण भएको खुद्रा औषधि व्यवसायका सञ्चालक विरुद्ध  कारवाहीको माग गर्दै महानगरीय प्रहरी परिसरमा दर्ता गरेको मुद्धाको कारवाही गर्दै प्रहरी प्रभाग गौशालाले सञ्चालक नारायणकाजी महर्जनलाइ पक्राउ गरेको छ ।

  थोक औषधि ब्यवसायीसंघका अध्यक्ष शिवराज वास्कोटाका अनुसार निजले व्यवसायीसंग कारोवार गरे वापटको वक्यौता रकम लामो समदेखि चुक्ता नगरी थोक व्यवसायिलाइ तनाव दिनुको अलावा पटक पटक सम्पर्क गर्दा समेत कुनै सुनवाइ नगरी वक्यौता रकम चुक्ता नगर्ने नियतकासाथ खातामा रकम नभएको चेक दिदै पछिल्लो समय अर्धमूमिगत रहेको निज महर्जन  विरूद्ध संघको अगुवाइमा महानगरीय प्रहरी परीसरमा वैकिङ कसुर तथा सजाय एेन २०६४ अन्तर्गत दर्ता गराईएको मुद्दा अन्र्तगत कारवाही लागि पक्राउ गरिएको जानकारी दिनु भएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2018
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031