सोमवार, असार २०, २०७९

नक्कली नोटका छ जना कारोवारी पक्राउ

काठमाडौ फागुन १५,  नेपाल प्रहरीले नक्कली नेपाली नोटको कारोबारमा संलग्न गिरोहका ५ जनालाई नक्कली नोटसहित पक्राउ गरेको छ । बल्खुस्थित कार्की फार्मेसीमा औषधि किन्न आएका २ व्यक्तिका साथबाट रु पाँच सयको नक्कली नोट भोटिएपछि उनीहरुलाई पक्राउ गरी अनुसन्धान गर्दै जाँदा थप ६ जना नक्कली नोटका कारोवारी पक्राउ परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार यसरी पक्राउ पर्नेहरुमा धनुषा घर भई हाल ललितपुर नख्खीपोट बस्ने धिरजबहादुर ठकुरी र भोजपुर घर भई हाल नख्खीपोट बस्ने निगम राई , काठमाडौँ, कपन बस्ने भेषकुमार थापा, ललितपुर गोदावरी नगरपालिका–४ घर भई हाल ललितपुरको ताल्सीखेल बस्ने मनोज केसी र रामेछाप, घर भई हाल गोठाटार बस्ने नेमा तामाङ रहेका छन ।  त्यस्तै पक्राउ परेकाहरुलाई काठमाडौँ जिल्ला अदालतबाट खोटाचलन शीर्षक मुद्दामा मुद्दा अनुसन्धानमा रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2018
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031