आइतवार, जेष्ठ ८, २०७९

बढ्दो चिसोका कारण उपत्यकासहित देशभर जनजीवन प्रभावित

 काठमाडौ पुस २२ , न्यूनतम तापक्रम घटेका कारण काठमाडौ उपत्यकासहित देशभर जनजीवन प्रभावित भएको छ । काठमाडौँ उपत्यकाको न्यूनतम तापक्रम विगत ३ दिनयतादेखि १ डिग्रीमा झरेको छ । आजको न्यूनतम तापक्रम १.६ डिग्रीसेल्सियस रहेको मौसम  पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

महाशाखाका अनुसार बढ्दो चिसोका कारण तराईमा लगातारको बाक्लो हुस्सु र शीतलहर सुरु भएको जनाउँदै तराई भेगमा बाक्लो हुस्सु लागेको जनाएको छ ।   त्यस्तै अझै न्यूनतम तापक्रम घट्ने र चिसो बढ्ने सम्भावना अधिक रहेको जनाएको छ ।

 तपाईं फेसबुकयुट्युव मार्फत् पनि हामीसंग जोडिन सक्नुहुन्छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु