आइतवार, अशोज ३, २०७८

श्रीमानको हत्या गरेको अभियोगमा जेठी श्रीमती पक्राउ

 भक्तपुर कार्तिक ७,  कोठामा थुनेर आगो लगाई श्रीमानको हत्या गरेको अभियोगमा महानगरीय प्रहरी वृत्त थिमिले एक महिलालाई पक्राउ गरेको छ ।  सोमबार राति मध्यपुरथिमि नगरपालिका–६ पुराना ठिमीस्थित मैयाँ बुढाथोकीका घरमा डेरामा बस्दै आएका सिन्धुपाल्चोक घर भएका ४० वर्षीय विदुर नेपालको दुइ श्रीमती मध्ये जेठी श्रीमती गीताले श्रीमान सुतेको र कान्छी श्रीमती माइती गएको मौका पारी कोठामा आगो लगाइ श्रीमानको हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

महानगरीय प्रहरी परिषर भक्तपुरलाइ उदृत गर्दै प्राप्त समाचारमा आफूलार्ई बेवास्ता गरेको र कान्छी श्रीमतीलाई सुखसयलले राखेको आक्रोसमा जेठी श्रीमती गीताले कोठामा आगो लगाइदिँदा सोही आगामा परेर उहाँको मृत्यु भएको अनुसन्धानबाट खुलेको उल्लेख गरिएको छ ।  श्रीमानका हत्यारा गीतालाई पक्राउ गरी थिमि प्रहरीमा राखेर थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । आगलागीमा परिसख्त घाइते भएका नेपालको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीको भनाइ रहेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2017
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30