बुधबार, मंसिर १५, २०७८

कार्यकारी निर्देशक खड्का मन्त्रालय तानिए

 कार्यकारी निर्देशकको  जिम्मेवारी निर्देशक सुशील भट्टराईलाई

काठमाडौ कार्तिक १३, नेपाल आयल निगमका कार्यकारी निर्देशक गोपालबहादुर खड्का आपूर्ति मन्त्रालय तानिएका छन् । सोमबार आपूर्तिमन्त्री जयन्त चन्दले खड्कालाई मन्त्रालय तान्ने निर्णय गरेको हो । मन्त्रालयले निर्वाचन आयोगको अनुमतिपछि खड्कालाइ मन्त्रालयमा हाजिर गराउन औपचारिक पत्रसमेत पठाइसकिएको मन्त्रालयले जनाएको छ  । त्यस्तै  मन्त्रालयले निगमका कार्यकारी निर्देशकमा निगमकै निर्देशक सुशील भट्टराईलाई जिम्मेवारी दिएको छ ।

 यसअघि आयल निगमको जग्गा खरिद प्रकरणमा भ्रष्टाचारको आरोप लागेपछि सरकारले पदमुक्त गरेका खड्का अदालतको आदेश पछि पुनः काममा फर्केको थियो ।  खड्काविरुद्ध निगमको जग्गा खरिद प्रकरणबारे हाल अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले अनुसन्धान गरिरहेको छ  ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2017
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30