शुक्रबार, अशोज ८, २०७८

२४ घन्टाभित्र स्पष्टीकरण पेश गर्न आयोगको निर्देशन

काठमाडौं भाद्र २८,  निर्वाचन आयोगले आगामी असोज २ गते प्रदेश न २ का आठ जिल्लामा हुने स्थानीय तह निर्वाचनअन्तर्गत प्रदेश निर्वाचनको प्रचारप्रसारका क्रममा विभिन्न राजनीतिक दलका नेताले निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघन गरेपछि उनीहरुसँग स्पष्टीकरण माग गर्ने निर्णय गरेको छ ।

pressrelease13sepfirstयस क्रममा आयोगले निर्वाचनको प्रचारप्रसारका क्रममा सिरहाको धनगढी नगरपालिकाको जिरो माइलमा आयोजित चुनावी सभामा पार्टीका सभापति एवं प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई स्वागत गर्न बालबालिकाको प्रयोग गरिएको विषयमा आयोगले आफुनो गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ ।

आयोगद्दारा आज जारी विज्ञप्तिमा धनुषामा नेपाली काँग्रेसका नेता विमलेन्द्र निधिले आफ्नो पार्टीको निर्वाचन चिह्न अंकित गम्छा लगाई सहभागी भएको भन्दै आयोगले सो कार्य निर्वाचन आचारसंहिताविपरीत भएकाले स्पष्टीकरण पेश गर्न निर्देशन दिएको छ । त्यसैगरी, धनुषाको मिथिला नगरपालिका लालगढमा यही भाद्र २७ गते काँग्रेस र माओवादी केन्द्रले निकालेको संयुक्त चुनावी ¥यालीमा दलको झण्डा सहित बालबालिकाको प्रयोग भएको भन्दै आयोगले ¥यालीका आयोजकलाई २४ घन्टाभित्र आयोगसमक्ष स्पष्टीकरण पेश गर्न निर्देशन दिएको उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2017
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031