आइतवार, कार्तिक ७, २०७८

गायक गौतम र गायिका एन्जिलाको मेरो हरपल सार्बजानिक (भिडियो सहित)

काठमाडौ भाद्र २९,  सुमधुर आवाजका धनि गायक आशिष गौतम सचिन मोफसलमा बसेर गित संगीतमा सक्रिय रही नेपाली सांगीतिक क्षेत्रलाइ केहि गरु भन्ने अभिप्रायको साथमा अगाडी बढी रहेका छन । भर्खरै मात्र मेरो हरपल तिमि बोलको गित रेकर्ड गराई म्युजिक भिडियो समेत नेपाली सांगीतिक बजारमा लिएर Captureआएका गायक आशिषले गायिका एन्जिला रेग्मीको साथमा मेरो हरपल तिमि मनको हलचल तिमिूभन्दै सांगीतिक बजारमा छाएका छन ।

सानै देखि गित संगीतमा रुचि राख्ने उनि पेशाले एक ब्यबसायी भएपनि नृत्य निर्देशक हुदै एक सौन्दर्य प्रतियोगितामा टप टेनमा समेत पर्न सफल भएका गौतम अहिले चाइना र हङकङमा बसेर आफ्नो ब्यबसाय गर्दै आएका छन । नेपाली गित संगीतलाई नेपालमा मात्र नभएर विदेशमा समेत चिनाउन लागि परेका गायक गौतमको मेरो हरपल तिमि मनको हलचल गीतमा शब्द तथा संगीत भिम बिसीको रहेको छ भने यस गितको म्युजिक भिडियोको निर्देशन सुब्रत आचार्यले गरेका छन । मोडल आकाश श्रेष्ठ र मरिस्का पोखरेलको अभिनय रहेको म्युजिक भिडियोलाइ विभिन्न रमणीय स्थलमा छायांकन गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2017
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031