आइतवार, अशोज ९, २०७९

सर्वोच्चको प्रन्यामा पराजुलीको नाम अनुमोदित

 मुस्कानसहितको सेवा र  मुद्दा ढिलो छिनाफानो गर्ने प्रवृत्ति अन्त्य गर्ने प्रतिवद्धता

काठमाडौ श्रावण १,  संसदको संसदीय सुनुवाइ विशेष समितिले सर्वोच्च अदालतको प्रधानन्यायाधीशमा न्यायाधीश गोपालप्रसाद पराजुलीको नाम अनुमोदन 20067694_10207154435457941_419529274_nगरेको छ । समितिको आज बिहान बसेको बैठकले सुनुवाइपछि पराजुलीको नाम सर्वसम्मतिले अनुमोदन गरेको हो । यसअघि उहाँले कामु प्रन्याको जिम्मेवारी वहन गर्दै आउँनु भएको थियो ।

आफ्नो नाम अनुमोदन भएपछि प्रन्या पराजुलीले अदालतमा मुस्कानसहितको सेवा र  मुद्दा ढिलो छिनाफानो गर्ने प्रवृत्ति अन्त्य सहित आफ्नो कार्यकालमा न्यायालयप्रति कुनै गुनासो आउन नदिने प्रतिबद्धता गरिने प्रतिबद्धता गर्नु भएको थियो ।

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु