मङ्लबार, असार २१, २०७९

यूएनडीपीको सवारी साधनमा व्यक्त्तिको रजाइ, यूएनडीपी प्रशासन वेखवर

काठमाडौं आषाढ ३१ , संयुक्त्त रास्ट्र संघ अन्तर्गत यूएनडीपीको नीलो सिडी नम्बर भएको सवारी साधनमा व्यक्त्तिले रजाइ बढ्दो रहेको  पाईएको छ ।  प्राप्त undpसमाचारमा उल्लेख भएअनुसार युएन मै कार्यरत पूर्व ड्राइभर कृष्ण हरि श्रेष्ठको चलखेलमा सवारी साधनमा व्यापक चलखेल सहित यो वा त्यो वहानामा व्यक्तिको रजाइ बढ्दै गएको बुझिएको छ ।

कमिसनको भरमा कृष्ण हरिले कूलेश्वोर निवासी मारवाडी विश्वनाथ प्रताप गुप्तालाई 6611829, 6611030, 661131 सिडी नम्बरको हाइलक्स गाडी निजी प्रयोगको लागि उपलब्ध गराउँदै आएको र त्यसै गरी त्रिपूरेश्वर निवासी सुमन प्रधानले पनि श्रेष्ठकै सहयोगमा थप दुई वटा गाडी व्यक्ति गत हिसाबले चढिरहेका यर्थातप्रति यूएनडीपी प्रशासन वेखवर रहेको बताईएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु