मङ्लबार, असार २१, २०७९

प्रमको देउवाको प्रमुख स्वकीय सचिवमा भानु र स्वकीय सचिव थापा नियुक्त

काठमाडौ श्रावण ३,   शेरबहादुर देउवाले आफ्नो प्रमुख स्वकीय सचिवमा भानु देउवालाइ नियुक्त गर्नु भएको छ । यसअघि आफ्नो निजी सचिवको कार्य सम्पादन sher-bdrगर्दै आइरहेका भानुलाई प्रम देउवाले पदोन्नती गर्दै प्रमुख स्वकीय सचिवमा र वीरेन्द्र थापालाई स्वकीय सचिवमा नियुक्त गर्नुभएको प्रधानमन्त्री कार्यालयले जनाएको छ ।  प्रधानमन्त्री देउवाले यसअघि परराष्ट्र सल्लाहकारमा डा दिनेश भट्टराई, प्रेस संयोजकमा गोविन्द परियार र स्वकीय सचिवमा केशव जोशीलाई नियुक्त गरिसक्नुभएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु