बुधबार, असार २२, २०७९

एमाले, काँगेस र माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार को- काँहा निर्वाचित (सूचीसहित)

काठमाडौं आषाढ १८, दोस्रो चरणको स्थानीय तहको निर्वाचन अन्र्तगत प्रदेश नं १, ५ र ७ मा गत बुधवार गाउँपालिकाका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष र वडाध्यक्ष, भ् नगरपालिका प्रमुख, उपप्रमुख र वडाध्यक्ष, वडा सदस्य, महिला वडा सदस्य र दलित महिला वडा सदस्य गरि १५ हजार ३८ प्रतिनिधि चयनका लागि भएको स्थानीय तहको दोस्रो चरणको निर्वाचन निर्वाचनको अन्तिम परिणाम प्राप्त हुने क्रम जारी रहेको छ । यसैक्रममा हालसम्म प्राप्त पछिल्लो परिणाम अनुसार नेकपा एमाले ,नेपाली काँगेस र माओवादी केन्द्रका उमेदवार निम्नानुसारको स्थानीय तहमा निर्वाचित भएका छन ।

एमालेले जितेका स्थानीय तहः   १. मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ  २. मिक्वाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजु ३. फुङलिङ नगरपालिका, ताप्लेजुङ ४. एङवरक ggगाउँपालिका, ताप्लेजुङ ५. हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर ६. कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर ७. सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम ८. चुलाचुली गाउँपालिका, इलाम ९. माइ-जोगमार्इ गाउँपालिका, इलाम १०. मादी नगरपालिका, संखुवासभा ११. सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा १२. खाँदबारी नगरपालिका, संखुवासभा १३. मेन्छेयाम गाउँपालिका, तेह्रथुम १४. छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम १५. अाठराइ गाउँपालिका, तेह्रथुम १६. फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम १७. म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम १८. गढवा गाउँपालिका, दाङ १९. हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर २०. पौवादुम्बा गाउँपालिका, भोजपुर २१. रामप्रसाद राई गाउँपालिका, भोजपुर २२. टेम्के मैयुम गाउँपालिका, भोजपुर २३. लामीडाँडागाउँपालिका, खोटाङ  २४. जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ २५  केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ २६. रूपाकोट मझुवागढी गाउँपालिका, खोटाङ २७. पाख्रिबास नगरपालिका, धनकुटा २८. छिन्ताङ शहीदभूमि गाउँपालिका, धनकुटा २९. छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा ३०. चौबीसे गाउँपालिका, धनकुटा ३१. धनकुटा नगरपालिका,धनकुटा ३२. साँगुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा ३३. महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा ३४. सोताङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ३५. दूधकोशी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ३६. खुम्बुपासाङ ल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ३७. नेचा सल्यान गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ३८. ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर ३९. उदयपुरगढी गाउँपालिका, उदयपुर ४०. रातामार्इ गाउँपालिका, उदयपुर ४१. गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा ४२. पाण्डवगुफा गाउँपालिका, बाजुरा ४३. स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा ४४. पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी ४५. डिलासैनी गाउँपालिका, बैतडी ४६. अमरगढी नगरपालिका, डडेलधुरा ४७. नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेलधुरा ४८. सायल गाउँपालिका, डोटी ४९. पूर्वीचाैकी गाउँपालिका, डोटी ५०. अादर्श गाउँपालिका, डोटी ५१. जोरायल गाउँपालिका, डोटी ५२. दिपायल सिलगढी नगरपालिका, डोटी ५३. थलारा गाउँपालिका, बझाङ ५४. बित्थडचीर गाउँपालिका, बझाङ ५५. तलकोट गाउँपालिका, बझाङ ५६. दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ ५७. जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ ५८. केदारस्युँ गाउँपालिका, बझाङ ५९    छबीसपाथिभरा गाउँपालिका, बझाङ ६०. नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला  ६१. अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला ६२. लेकम गाउँपालिका, दार्चुला ६३. सुस्ता गाउँपालिका, नवलपरासी ६४. तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा ६५. निस्दी गाउँपालिका, पाल्पा ६६. पूर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा ६७. ऋद्धिकोट, गाउँपालिका, पाल्पा ६८. नगरपालिका  पाल्पा, ६९. मालिका गाउँपालिका, गुल्मी ७०. रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी ७१. रुरु गाउँपालिका, गुल्मी ७२. मुसीकोट नगरपालिका, गुल्मी ७३. छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी ७४. त्रिवेणी गाउँपालिका, रोल्पा ७५. रून्टीगढी गाउँपालिका, रोल्पा  ७६.   गाउँपालिका, कैलाली ७७. मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली ७८. माण्डवी गाउँपालिका, प्युठान ७९. सुरूमारानी गाउँपालिका, प्युठान ८०. स्वर्गद्वारी नगरपालिका, प्युठान ८१. मस्टा गाउँपालिका, बझाङ ८२. सिद्धिचरण नगरपालिका, अोखलढुंगा ८३. कञ्चन गाउँपालिका, रूपन्देही  ।

कांग्रेसले जितेका स्थानीय तह   १. मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ     २. त्रिवेणी अाठरार्इ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ ३. तुम्वेवा गाउँपालिका, पाँचथर ४. चिचिलाaa गाउँपालिका, संखुवासभा ५. भोटखोला गाउँपालिका, संखुवासभा ६. सिलिचुङ गाउँपालिका, संखुवासभा ७. धर्मादेवी गाउँपालिका, संखुवासभा ८. पाँचखपन गाउँपालिका,संखुवासभा ९. दिप्रुङ गाउँपालिका, खोटाङ १०. एेंसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ ११. बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ १२. भोजपुर नगरपालिका, भोजपुर १३. अरुण गाउँपालिका, भोजपुर १४. साल्पासिलिसो गाउँपालिका, भोजपुर १५. गुल्मी दरबार गाउँपालिका, गुल्मी १६. चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी १७. सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी १८. प्रतापपुर गाउँपालिका, नवलपरासी १९. सुनवल नगरपालिका, नवलपरासी  २०. माथागढी गाउँपालिका, पाल्पा २१. रैनादेवी छहरा गाउँपालिका, पाल्पा २२. राजपुर गाउँपालिका, दाङ २३. शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला २४. महाकाली नगरपालिका, दार्चुला २५. मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला  २६. दुहु गाउँपालिका, दार्चुला २७. काँडा गाउँपालिका, बझाङ  २८. बुंगल नगरपालिका, बझाङ  २९. सुर्मा गाउँपालिका, बझाङ ३०. खप्तडछान्ना गाउँपालिका, बझाङ ३१. त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा ३२. छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा   ३३. बडिमालिका गाउँपालिका, बाजुरा ३४. हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा ३५. बुढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा ३६. आलिताल गाउँपालिका, डडेलधुरा ३७. गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा ३८. भागेश्वर गाउँपालिका, डडेलधुरा ३९. केआर्इसिंह गाउँपालिका, डोटी ४०. बडिकेदार गाउँपालिका, डोटी ४१. परशुराम नगरपालिका, डोटी  ४२. दशरथ चन्द नगरपालिका, बैतडी ४३. सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी  ४४. शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी ४५. मेलाैली गाउँपालिका, बैतडी ४६. पाटन नगरपालिका, बैतडी ४७. सिगास गाउँपालिका, बैतडी ४८. कमलबजार नगरपालिका, अछाम ४९. ढकारी गाउँपालिका, अछाम ५०. पञ्चदेवल विनायक गाउँपालिका, अछाम ५१. मंगलसेन नगरपालिका, अछाम ५२. जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली ५३. छत्रदेव गाउँपालिका, अर्घाखाँची ५४. सितगंगा नगरपालिका, अर्घाखाँची ५५. डडुवा गाउँपालिका, बाँके ५६. लुंग्री गाउँपालिका, रोल्पा ५७. एेरावती गाउँपालिका, प्युठान ५८. नाैबहिनी गाउँपालिका, प्युठान ५९. गाैमुखी गाउँपालिका, प्युठान   ६०. लालीगुँरास नगरपालिका, तेह्रथुम ६१. सोलुदूधकुण्ड गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ६२. माक्सेबुङ गाउँपालिका, इलाम ६३. राप्तीसोनारी गाउँपालिका, बाँके  ६४. गुलरिया नगरपालिका, बर्दिया ६५. चम्पादेवी गाउँपालिका, अोखलढुंगा   ।

माओवादीले जितेका स्थानीय तह  १. मिक्लाजुङ गाउँपालिका, पाँचथर २. आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर  ३. लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ४. महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु ५. चिसंखुगढी गाउँपालिका, ओखलढुंगा ६. साकेला गाउँपालिका, खोटाङ ७. सुनकोशी गाउँपालिका, उदयपुर ८. बंगलाचुली गाउँपालिका, 66दाङ ९. पाल्हीनन्दन गाउँपालिका, नवलपरासी १०. सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम ११. पथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम १२. भूमे गाउँपालिका, रुकुम १३. थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा १४. सुनछहरी गाउँपालिका, रोल्पा १५. माडी गाउँपालिका, रोल्पा १६. सुकीदह गाउँपालिका, रोल्पा १७. दुर्इखोली गाउँपालिका, रोल्पा १८. रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा १९. सुवर्णावति गाउँपालिका, रोल्पा २०. लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर २१. अजयमेरु गाउँपालिका, डडेलधुरा २२. बोगटान गाउँपालिका, डोटी २३. मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला २४. धुर्कोट गाउँपालिका, गुल्मी २५. मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम    ।

राष्ट्रिय जनमोर्चाले जितेका स्थानीय तह १. मल्लरानी गाउँपालिका, प्यूठान     २. झिम्रुक गाउँपालिका, प्यूठान

संघीय समाजवादी फोरमले जितेको स्थानीय तह     १. नैनापुर गाउँपालिका, बाँके

फोरम लोकतान्त्रिकले जितेको स्थानीय तह     १. सरावल गाउँपालिका, नवलपरासी

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु